TESLİMAT BİLGİ FORMUNA ULAŞMAK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ 

Toystop Express Hizmeti Nedir ?

.  Toystop Express, Toystop mağazalarının siz değerli müşterilerimize sunduğu özel bir hizmettir. Satın almış olduğunuz ürünler belirttiğiniz adrese belirttiğiniz saatte kendi araçlarımız tarafından teslim edilir.   

. TOYSTOP EXPRESS seçeneği ile siparişiniz aynı gün içinde size teslim edilir. Toystop Express sadece İzmir merkez ilçeleri için geçerlidir. Saat 14:00'a kadar verilen siparişler aynı gün içinde teslim edilir. Saat 14:00'dan sonra verilen siparişler ise bir sonraki gün teslim edilir.

. Toystop, belirlenen günlük Toystop Express kapasitesinin dolması halinde kampanyayı erken bitirme hakkını saklı tutar.

Toystop Express Hizmetinin Ücreti Nedir ?

. Toystop Express seçeneği, size özel bir hizmettir. Toystop araçları tarafından belirttiğiniz adrese siparişleriniz teslim edilir ve hiçbir ekstra ücret ödemezsiniz.

Aldığım Ürün Hangi Saatler Arası Teslim Edilecek ?

. Siparişiniz toystop araçları tarafından resmi tatiller ve Pazar günleri hariç haftanın diğer günlerinde belirttiğiniz saatte aynı gün içerisinde teslim edilmektedir.

Toystop Express Hizmetinden Hangi Bölgeler Yararlanabilir ?

. Toystop Express hizmetinden yalnızca İzmir'in Merkez ilçeleri yararlanabilmektedir. İzmir haricine ve belirlenmiş merkez ilçeler dışındaki bölgelere yapılacak teslimatlar da Toystop Express hizmeti geçerli değildir. Bu durumda siparişinizin teslimatı standart kargo hizmeti ile gerçekleştirilir.

. Bu ilçeler; Balçova - Narlıdere - Güzelbahçe - Gaziemir - Karabağlar - Buca - Bornova - Bayraklı - Karşıyaka - Çiğli - Konak.

. Bazı ilçelerin ise sadece belirli mahallelerine gönderim yapılabilmektedir. Bunlar ise; Bayraklı (Manavkuyu Mahallesi, Mansuroğlu Mahallesi, Gümüşpala Mahallesi, Postacılar Mahallesi, Onur Mahallesi, Soğukkuyu Mahallesi, Osmangazi Mahallesi); Konak (Alsancak Mahallesi, Kültür Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Eşrefpaşa Mahallesi, Göztepe Mahallesi, Güzelyalı Mahallesi, Mehmet Ali Akman Mahallesi, Çankaya Mahallesi, Kılıç Reis Mahallesi, Ege Mahallesi, Kahramanlar Mahallesi, Oğuzlar Mahallesi, Umurbey Mahallesi, Mithatpaşa Mahallesi, Murat Reis Mahallesi, Piri Reis Mahallesi, Akdeniz Mahallesi, İsmet Kaptan Mahallesi).

Adres veya Alıcı İsminde Değişiklik Yapabilir miyim ?

. Maalesef siparişinizi verdikten sonra teslimat adresinizi ve alıcı isminizi değiştiremezsiniz. Kayıtlı adreslerinizde yaptığınız değişiklikler, bir sonraki alışverişlerinizde geçerli olur. Dilerseniz bu konu ile ilgili yardım almak için İletişim bölümümüzden bize 7/24 e-posta gönderebilir veya 0533 130 59 59 numaralı telefonumuzu arayarak bize her zaman ulaşabilirsiniz.

Toystop Express Hizmetinin Limiti Nedir ?

Günlük teslimat kapasitesinin dolması halinde bu hizmet, teslimat seçeneklerinde görüntülenemez.

Kurye Bilgilerine Nasıl Ulaşabilirim ?

. Toystop Express hizmeti ile gerçekleştirdiğiniz siparişleriniz, depomuzdan "Toystop Express" araçlarımıza teslim edilir. Siparişiniz araçlarımıza teslim edildiğinde sizi SMS ile bilgilendirir. Detaylı bilgi için 0533 130 59 59 numaralı telefonu arayabilirsiniz.

Teslim Saatinde Adresimde Bulunmuyorsam Tekrar Teslimat Yapılır mı ?

. Toystop Express hizmetinden yararlanan müşterilerimizin ilgili zaman aralığında (12:00-19:00) belirtmiş oldukları teslimat adreslerinde mutlaka bulunmaları gerekmektedir

. Belirtilen adreste bulunmamanız durumunda Toystop temsilcisi sizinle tekrar temasa geçer ve müsait olduğu en yakın zamanda (en geç 1 iş günü) ürünü teslim eder.

Toystop Express Hizmeti ile Gerçekleştirdiğim Siparişin Teslimatında Bir Gecikme Olur mu ?

. Toystop.com.tr, olumsuz hava şartları, trafik ve bunun gibi öngörülemeyen durumlarda; müşteri ile mutabık kaldıktan sonra teslimatı bir sonraki güne erteleme hakkını saklı tutar.

Toystop Express Hizmeti ile Teslim Aldığım Siparişimi İade Etmek İstersem Hangi Firma ile Ürünü Geri Göndermem Gerekir ?

. Tosytop Express hizmeti ile teslim edilen siparişinizi iade etmek istediğinizde, ürünü Sürat Kargo ile bize geri gönderebilirsiniz.