SİPARİŞ ve TESLİMAT

Ürünler firmamızın anlaşmalı olduğu Sürat kargo ile tarafınıza ulaştırılacaktır. Sipariş tutarı 75.00 TL ve üzeri durumlarda kargo ücreti firmamız tarafından karşılanacaktır. Belirtilen limit altındaki siparişlerinize ait kargo masrafları 8.00 TL , kapıda ödemeli seçeneği seçilir ise sepetinize artı 6.00 TL daha dahil edilecektir. Ödeme şekliniz "Kapıda Ödeme" seçeneği ise siparişinizin tutarı ne kadar olursa olsun 6.00 TL sabit ücret alınmaktadır.

Kargonuzu teslim alırken hasarsız aldığınızdan emin olmalısınız. Teslim aldıktan sonra kargo şirketinin sorumluluğu kalktığından lütfen ürünle ilgili bir problem olduğunu gördüğünüzde kargo firmasına tutanak hazırlatınız ve kargoyu teslim almayınız.

Ödeme bilgilerinizin teyid edilmesinin ardından siparişiniz hazırlanıp belirttiğiniz adrese ulaştırılacaktır.

Ürün değişimi, iadesi veya teslim adresinin yanlış verilmesi durumlarında oluşacak kargo masrafları müşteriye aittir.

Teslimatın gecikmesi veya benzeri gibi durumlarında bizimle siparis@toystop.com.tr adresimiz ya da 0533 130 59 59 numaralı telefondan irtibata geçebilirsiniz. Görüşmelerinizde ve yazışmalarda mutlaka sipariş numaranızı belirtiniz.

Temin süresi; vermiş olduğunuz siparişlerin tedarik edilip kargoya verilmesine kadar geçen süredir. Kargoya verildikten sonra ki süre temin süresi içerisinde değildir.

Her gün saat 16:00'a kadar verdiğiniz siparişler; aynı iş günü içerisinde, siparişinizi oluştururken seçmiş olduğunuz kargo şirketine teslim edilir. (Havale siparişlerinde ödeme onaylandıktan sonra geçerlidir.)Resmi tatillerde verilen siparişler, tatil gününden sonraki ilk iş gününde hazırlanmaya başlar. Pazar günleri oluşturulan siparişler, pazartesi günü kargoya teslim edilir.

Size teslim edilen ürünler ilgili herhangi bir probleminiz durumunda 0533 130 59 59 numaralı telefon ya da siparis@toystop.com.tr adresinden bize ulaşabilirsiniz!